Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce

Turniej w League of Legends

Dbamy o rozwój kultury i sportu!
Będziemy na bieżąco informować Państwa o najnowszych wydarzeniach kulturalno – sportowych organizowanych przez nasze Centrum!

Formularz Zgłoszeniowy

Organizujemy turnieje podczas, których rywalizują ze sobą gracze z wielu gier. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce obejmuje organizację szkolnych, międzyszkolnych i gminnych rozgrywek ligowych i turniejów, takich jak Turniej GCKiS League of Legends Game Week.

Oto instrukcja  rejestracji do turnieju:

1) Wypełnić formularz rejestracyjny, wymagamy podania poprawnego adresu e-mail, imienia, nazwiska, pseudonimu.

2) Potwierdzić, że zaznajomiono się z regulaminem turnieju.

3) Przeczytać i zaakceptować warunki ochrony i wykorzystania danych.

4) Na samym końcu należy kliknąć przycisk „Zapisz Drużynę” lub „Wyślij jeśli grasz solo”.

Turniej 1 vs 1

Turniej 5 vs 5

Dokumenty Wymagane!

Po wysłaniu danych, otrzymasz e-mail od administratora, czy możesz brać udział w turnieju. Uwaga: możliwe, że twoja skrzynka pocztowa potraktuje naszą automatyczną wiadomość jako spam! W przypadku braku otrzymania wiadomości w folderze “Odebrane”- sprawdź folder „Spam”