imageimageimageimageimage

KONKURS WIELKANOCNY- ROZSTRZYGNIĘTY

Wraz ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce ogłosiło konkurs na „Wielkanocną pisankę”. Do dnia 19 marca można było składać prace konkursowe, a następnie oglądać je na wystawie w sali GCKiS w Kamionce.

Otrzymaliśmy łącznie 223 prace w wykonaniu przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjum. Wykonali oni piękne pisanki w różnym formacie i ciekawymi technikami. Prace budziły wiele podziwu.

Komisja w składzie:

Katarzyna Borys – plastyk z Centrum Kultury w Ropczycach

Ewa Świętoń-Zima – plastyk z DPS w Rudzie

Jadwiga Łomnicka - p.o. Dyrektora GCKiS w Kamionce

przyznając miejsca, brała pod uwagę oryginalność, staranność oraz samodzielność w tworzeniu dzieła. Komisja oceniająca pisanki miała naprawdę wiele pracy, a wybór nie był prosty.

I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O”

1.Mieszko Fic - Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

2. Julia Wójcik - Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

2. Franciszek Kobos- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece

3. Lena Pawełek- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece / filia Zdżary

3. Kamila Szerszeń- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

Wyróżnienie:

  1. Piotr Róg- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
  2. Igor Szpara- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
  3. Faustyna Orzech - Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

II gr. wiekowa: klasy I – III

1. Izabela Baran- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece

2. Norbert Marć - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

3. Nikodem Rusin- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

3. Piotr Bieszcz- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

Wyróżnienie:

  1. Alan Ożóg- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
  2. Magdalena Bachórz- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
  3. Klaudia Ciskał- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece / filia Zdżary
  4. Kamil Ożóg- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

III gr. wiekowa: klasy IV – VI

1. Marcelina Dłużeń- Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce

1. Justyna Jezuit- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

2. Maja Popielarz- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

2. Piotr Kozioł - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

3. Milena Stręk-Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie

3. Aleksandra Róg- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

Wyróżnienie:

  1. Natalia Kłusek- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
  2. Weronika Fortkowska- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie

IV gr. wiekowa: klasy VII- gimnazjum

1. Patrycja Perlik- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece

1.  Antoni Popielarz- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

2. Kamila Fryz- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie

3.Joanna Szczepanek- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

Wyróżnienie:

  1. Anna Ciepiela- Zespół Szkolno- Przedszkolny im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

realizacja: StudioPixel.eu