imageimageimageimageimage

KONKURS NA WIELKANOCNEGO KURCZACZKA - ROZSTRZYGNIĘTY

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce ogłosiło konkurs na „Wielkanocnego Kurczaczka.” Konkurs był przeznaczony dla uczniów przedszkoli , szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Ostrów. W konkursie wzięło udział 143 uczestników w czterech grupach wiekowych.
- I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O”  wzięło udział 28 osób
- II gr. wiekowa: klasy I – III  wzięło udział 48 osób
- III gr. wiekowa: klasy IV-VI  wzięło udział 56 osób
- IV gr. wiekowa: gimnazja wzięło udział 11 osób
W dniu 5.04.2017r. komisja biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania oraz estetykę i pomysłowość wyłoniła zwycięzców.
I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „O”  
I.    Julia Ferfecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Mikołaj Michałek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Franciszek Orzech - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
II.    Julia Kozak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
II.    Maja Fornek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Emilia Betlej - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
Wyróżnienie:
-    Amelia Fryz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
-    Maksymilian Piwowar - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II gr. wiekowa: klasy I – III  
I.    Milena Łącała - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
I.    Piotr Bieszcz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
I.    Damian Marchut- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II.    Wiktoria Pawełek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
II.    Gabriela Otręba - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
II.    Jakub Paściak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
III.    Milena Helowicz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Kornelia Borowiec - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Kinga Haracz - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
III.    Miłosz Kopala - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
Wyróżnienie:
-    Karolina Białek- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece ( filia Zdżary)
-    Piotr Kozioł - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
-    Jakub Warunek - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
III gr. wiekowa: klasy IV-VI  
I.    Marcelina Dłużeń - Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Macha w Kamionce
I.    Lidia Kopala - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
II.    Katarzyna Brandys - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
III.    Karolina Wójcik - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III.    Miłosz Niwa - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Działaczy Ruchu Chłopskiego w Kozodrzy
Wyróżnienie:
-    Kacper Fryz- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie
-    Oliwia Ferfecka - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
-    Dominik Niewiadomski- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
IV gr. wiekowa: gimnazja
I.    Marcelina Niewiadomska - Publiczne Gimnazjum w Woli Ocieckiej
II.    Katarzyna Róg – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
II.    Patrycja Perlik - Publiczne Gimnazjum w Ociece
III.    Dominika Lepak – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
III.    Katarzyna Longosz – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
Wyróżnienie:
-    Tomasz Jucha – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie
-    Dominik Róg - – Publiczne Gimnazjum w Ostrowie

realizacja: StudioPixel.eu