Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę, 28 stycznia 2017r. został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Kamionce. Zawody zostały zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce. A oto kilka zdjęć z tego turnieju...

Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w  czterech kategoriach wiekowych:

• do 14 lat
  • do 18 lat
  • powyżej18 lat
  • turniej kobiet

Najlepsi zawodnicy, od miejsca I – III , otrzymali z rąk Dyrektora GCKiS – Przemysława Łagowskiego dyplomy i puchary.

Kategoria do 14 lat

1. Jan Ziobro
  2. Jan Gawroński
  3. Remigiusz Czach

Kategoria do 18 lat

1. Rafał Długosz
  2. Paweł Dłużeń
  3. Adrian Kuroń

Kategoria powyżej 18 lat

1. Paweł Raś
  2. Włodzimierz Rokosz
  3. Marek Popielarz

Kategoria kobiet

1. Karolina Bartkowicz
  2. Joanna Fornek
  3. Agata Gawrońska

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.